ТОП-10

Історія успіху волинських фармацевтичних магнатів: російські інвестори і «блатна» оренда

Посадових осіб аптечної мережі «Волиньфарм» можуть притягнути до криміналу. Підозрюють зловживання службовим становищем, що призвело до тяжких наслідків. Перевірку якості медикаментів уже завершили, проте деталей не розголошують: слідство триває.

Артем Запотоцький: «Я готовий іти на перевибори, а чи готові вони?»

Сьогодні, 18 липня відбулась прес-конференція за участі депутата луцької міської ради Артема Запотоцького, який розповів усі подробиці громадської ініціативи, щодо відкликання 5 депутатів-«зрадників».

Луцькі прикордонники затримали контрабандистів, які везли у Білорусь 22 мішки сала

Прикордонні оперативно-розшукові підрозділи в межах відділу «Дубровиця» Луцького загону викрили спробу місцевих жителів незаконно перемістити м’ясопродукцію через українсько-білоруський кордон.

Луцьк: засуджений учасник АТО розповів, як пішов на зустріч СБУ

28-річний атовець з Луцька Василь Соломонюк. Призваний під час першої хвилі мобілізації, служив у 51 Володимир-Волинській ОМБр, де сповна відчув на собі увесь «смак» війни. Пройшов крізь запеклі бої у Волновасі й на Савур-могилі.

Українське підприємство відсудило мільйон у волинського молокозаводу

Приватне підприємство «Моноліт Фудз» виграло позов проти приватного акціонерного товариства "Ратнівський молокозавод" про стягнення 1 359 883 гривень відшкодування за неналежне виконання взятих на себе зобов'язань по поверненню ним отриманої фінансової допомоги.