Знову 10 мільйонів Луцькрада хоче виділити на школу-довгобуд. От тільки…

Да шо ви! Знову 10 мільйонів на добудову школи №27 планує виділити Луцька міська рада. Це ті ж самі 10 мільйонів, які минулоріч ще депутатським корпусом за головуванням Миколи Романюка було виділено? Бо ж так вони і не дійшли для добудови школи. Хоч ці гроші йшли як освітня субвенція, пам’ятається мені, що нова тимчасова луцька влада пустила  їх на дорогу.

Кажуть УКРОПівці – «а сенс добудувати школу, якщо дороги до неї нема». І правда ж. Дорогу зробили. Але не до школи. Близько її. А батьки, які ведуть діток в 40-й садочок, який є частиною навчально-виховного комплексу, літом скидали фото дороги до НВК,  яку від дощу розмило і навіть гумові чобітки не спасали від болота. Виходить ні школи, ні дороги до неї. А ви, діти 55-го мікрорайону, і далі туліться в три зміни в 26-й школі.

Тепер же вони хочуть знову виділити 10 мільйонів, хоча з практики розуміємо, що далеко не факт, що вони дійдуть до школи. Знову ж таки, ЛМР розраховує на сприяння нардепа у виділені 17,7 мільйонів гривень на добудову школи №27.

Залишається загадкою, коли ж буде політична воля УКРОПу добудувати ту школу? Бо зараз цьому вони геть не сприяють.

1 коментар

  1. Люся Балалайкіна сказав:

    А як на рахунок мармурових унітазів з зони АТО?

Залишити відповідь