Щодо оправдання Ігоря Гузя та Ігоря Лапіна

Знаєте друзі, помоєму Волинські народні обранці, такі як Ігор Гузь та Ігор Лапін вважають наше населення за дурнів. Говорячи про те, що вони не знали за що голосували в стінах парламенту.

Спробую обґрунтувати.

І так виділив десь приблизно 30 хв. свого часу для того, щоб принаймі ознайомитися із “Проектом Постанови про висновки та пропозиції до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2017 рік” (5000-П від 20.10.2016).

Складається цей прокт зі 14-ти сторінок.

На останій (14-тій сторінці) йдеться про фінансове забезпечення народних обранців. І вже з 1 листопада депутати та їх помічники отримуватимуть нові, в тричі підняті, зарплати. І з нового року, в залежності від суми ставки, їхня зарплата знову зросте на 10 %. Справедливо це чи ні, вирішувати Вам.

Тільки хочу наголосити, що на 11 сторінці, пункт 2.5., йдеться про перерозподіл загального обсягу видатків на стипендіальне забезпечення студентів та ліцеїстів. Тобто, фактично зміна системи нарахування стипендій. Таким чином, щоб отримати стипендію, тепер потрібно мати з диференційованих предметів одні 5-ки.

Нагадаю, що стипендія у вузі коливається в межах 800 грн., тобто нижче від встановленого прожиткового мінімуму – 1450 грн. Чи можна прожити на таку стипендію, яка нижче прожиткового мінімуму ? Не думаю.

Тому, шановні студенти і батьки дітей котрі навчають на бюджетній формі. До Вашого відома, в наступному році коли не отримаєте стипендій – знайте кому дякувати. І тепер студента ви зустріните на вулиці за роботою, а не у вазах на парах.

Бо судячи з 14-тої сторінки, а це фінансування депутатів ВР – вони на собі економити не збираються і не збирались. Складається враження, що прочитати до кінця проект постанови депутатам не вистачає терпіння чи професіоналізму? Невже такий досвідченний діяч, як Ігор Гузь не зміг розібратися в 14-ти сторінках ?

Не розумію, навіщо Ірина Констанкевич відстоювала позицію в своєму черговому матеріалі в ЗМІ, в якому згадувалось про те, що вона проти скасування стипендій студентам в закладах освіти і в той же час сама за такий проет рішення голосувала.

П.С. Невже так важко ознайомитися із додатком, який складався з 14 сторінок. Навіщо тоді такі народні обранці потрібні.

2 коментарі

  1. яіл сказав:

    Всі-волинські СКОТЕНЯКИ,,,

Залишити відповідь