Новий «волинський» нардеп та луцька «рать» Романюка

15 квітня відбулися дві важливі події для луцького осередку Блоку Петра Порошенка, тобто політсили, на яку поряд із «Континіумом» опиратиметься під час виборів міський голова Микола Романюк.

Перша – офіційне формування міського осередку БПП, який очолив депутат міської ради Євгеній Ткачук. Хоча фактичним керівником Ткачук був уже досить давно, щонайменше з часу парламентських виборів. А членом промерської групи «Рідне місто» він став ще раніше.

Друга подія – відкриття громадської приймальні нардепа Дмитра Лубінця та нового офісу луцького осередку БПП, які знаходяться в одному приміщення – на Волі, 29. Ця подія, окрім свого прямого призначення, стала презентацією нинішнього пулу промерських бізнесменів і політиків. Тут можна було побачити «старих бійців» та нові обличчя тих, хто претендує на формування фракції БПП у новій міській раді.

Відкриття почалося досить оригінально – із освячення приміщення. Свічки, свячена вода, «освячення» портрета президента – трохи призабута традиція для волинської політики. Хоча це свідчить про набожність луцьких порошеннківців.

Прийшли на дійство депутати Луцької міської ради Роман Романюк, Євгеній Ткачук, Анатолій Пархомюк, Анатолій Бірюков, підприємець В’ячеслав Теліцин (бізнес-партнер Миколи Яручика), голова ОКВ луцького мажоритарного округу під час парламентських виборів Юлія Гринчук,  начальник реєстраційної служби луцького міського управління юстиції Сергій Книш та інші.

 

Саме відкриття приймальні Лубінця несподіванкою не було. Ще близько місяця тому він ініціював призначення голови обласного осередку БПП Романа Романюка своїм помічником на громадських засадах.

Знайомство нардепа від далекого волноваського округу №60 на Донеччині із владою Луцька відбулося не за найкращих обставин. Як розповів Лубінець, приводом, на жаль, стала загибель волинських бійців під Волновахою у травні 2014 року.

Після започаткування ідеї побратимства між Луцьком та Волновахою Лубінець відвідав Волинь. Він був на підписанні меморандуму в нашому місті та супроводжував делегацію луцьки владців на Схід.

Після цього Лубінець, за його словами, поцікавився, хто із нардепів курує Волинь. Коли дізнався, що ніхто, вирішив взяти цю роль на себе. Очевидна така користь і для самого осередку. Адже мати свого нардепа порошенківцям конче потрібно. Волинський «Народний фронт» має Ігоря Гузя, «Самооборона Волині» – Ігоря Лапіна, «Батьківщина» – Івана Крулька, «Об’єднання «Самопоміч» – Павла Кишкара, «Новий Луцьк» – Юрія Савчука.

Інших нардепів – Сергія Мартиняка, Ігоря Єремеєва та Степана Івахіва ніхто «не має», адже вони достатньо впливові, щоб бути самостійними. Проте ситуативно вони можуть підтримати діючого мера, а не його опонентів.

Під час відкриття приймальні Лубінець вручив посвідчення помічника Роману Романюку та пообіцяв записати у помічники голову луцького осередку Євгенія Ткачука. А ще пообіцяв долучитися до пулу нардепів, що «переживають» за волинські шахти, працювати над законопроектами щодо децентралізації і вдосконалювати роботу ВРУ, бо займає посаду секретаря регламентного комітету Ради.

K1600_DSC_0213

Залишити відповідь