На Волинь їде власник «Рошену»

На Волині чекають на приїзд власника «Рошену», олігарха і Президента України Петра Порошенка. Готуються пафосно зустрічати і в кращих совкових традиціях хизуватися досягненнями та здобутками.

А навіщо метушитися? Президенту треба показати все.

Провезти його з Луцька до Устилуга напрямком, ой, вибачте, дорогою «Луцьк-Володимир-Волинський-Устилуг», яку подейкують вже й залатали. Їхати було б добре не у позашляховику, а на простому «Део Ланосі», щоб так би мовити кожною клітиною п’ятої точки відчути «якість» дорожнього покриття на згаданій дорозі. І, не виходячи з авта, слід провести тест-драйв і вулиці Ковельської, бо де ж ще в Україні було таке диво як тричі перекладання асфальтного покриття.

Правда, повний пшик у влади вийшов з новою зоною митного контролю в Устилузі, тому президента повезуть на митний пост «Ягодин». Пам’ятаєте як ще рік тому очільник області пан Гунчик хазяйновито поміряв кроками поля, відзначаючи межі майбутньої зони в Устилузі. Гунчика можна зрозуміти, не хочеться йому впасти мордою в асфальтну яму і показувати Президенту чергу автомобілів обабіч дороги з громадян його країни, яких він не забезпечив пристойною роботою. Але, дорогою до насіннєвого заводу пана Діброви, доведеться це зробити.

Якщо ширше поглянути на Волинь, то усім населеним пунктам є чим похвалитися.

До прикладу, мешканцям Ковеля.У них там такі аромати линуть з венсанзаводу, що підхопивши їх можна привезти аж на Банкову.  Ну, щоб вся президентська адміністрація відчула запах міста залізничників.

І шахтарів не варто забути. Волинський шахтар, то взагалі зникаючий вид, адже ще рік-два і шахт на Волині не буде, а десяту, з такими темпами, будуватимуть ще й наші внуки.

А якщо серйозно, то в першу чергу Петро Порошенко, як головнокомандуючий української армії би мав приїхати у нашу 51-шу, а тепер з його волі 14-ту бригаду. Встати на коліна і вибачитися за те поливання брудом, яке йшло на бригаду від генералітету. Саме наша 51-ша бригада першою була на сході і зупиняла московську агресію і саме ми володимир-волинці першими показали як від гривні до гривні треба допомагати армії.

Але цих речей ніхто Президенту не покаже, бо це наші реалії. Це те просте, буденне життя, яким ми живемо. Простіше показувати світ в рожевих окулярах.

Залишити відповідь