Луцький депутат каже, що «заробив» півмільйона на «Волинські новини»

«Волинські новини? А… то видання Палиці». Не знаю, як вам, а мені часто доводиться таке чути. Багато людей глибоко переконані, що саме голова Одеської ОДА та екс-депутат від Луцька є власником цього наразі найпопулярнішого на Волині інформаційного агентства.

Але офіційно Палиця до «Волинських новин» немає ніякого відношення, бо ресурс належить двом людям: Поліщук Вікторі Григорівні та Поліщуку Ігорю Ігоровичу. Принаймні про це можна прочитати у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

волинські-новини

Ігор Поліщук та Вікторія Поліщук вклали у видання по 500 тисяч гривень та сформували його статутний капітал – 1 мільйон гривень. Мене особисто цікавить лише капіталовкладення депутата Луцької міської ради Ігоря Поліщука, адже зовсім не зрозуміло, де ця людина взяла такі гроші.

На моє запитання про це Ігор Поліщук відповів: «Повідомляю, що доходи, отримані за 2013 рік – це не доходи за все життя. До 2013 року я теж працював:)».

Йдеться по доходи, вказані у декларації за 2013 рік, яку отримали журналісти видання «Четверта влада».

Там вказано, що Ігор Поліщук та його сім’я за 2013 рік заробили 200436 гривень. З них 25 тисяч зарплати, а решта – доходи від підприємницької та незалежної професійної діяльності. Депутат стверджує, що необхідну суму – 500 тисяч заробив раніше. Справді, статутний капітал «Волинських новин»завершили формувати у грудні 2012 року. Скільки Поліщук заробив у тому році, поки невідомо.

Декларація-Поліщук-2013

Звернемось до офіційної біографії обранця:

Народився 1 липня 1988 р. в місті Луцьку. Середню освіту здобув у Луцькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 15.

2005 – 2010 р. – навчався на юридичному факультеті Київського національного університету внутрішніх справ, який закінчив із відзнакою.

2011 – 2013 р. – навчався на заочному відділенні магіcтратури Національного університету «Юридична академія імені Ярослава Мудрого».

2010 – 2011 р. працював помічником адвоката.

З 2012 р. – головний юрисконсульт Благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк», юрист громадської приймальні народного депутата України Ігоря Палиці.

З серпня 2013 р. – депутат Луцької міської ради від виборчого округу № 10, член депутатської групи «Новий Луцьк».

У 2012 році він навчався на магістратурі та працював головним юристом фонду Палиці. До цього – помічником адвоката. Я не знаю, скільки платять помічникам, але підозрюють, що за два роки такої роботи не отримаєш півмільйона. Хоча, можливо, Поліщук надавав послуги багатим людям, які могли заплатити необхідну суму йому за роботу. Такий собі Харві Спектер по-луцьки:).

Тому є два варіанти. Або Ігор Поліщук за роботу юриста отримував, як мінімум, по 50 тисяч гривень на місяць (інвестиція у «Волинські новини» та гроші на життя), або він приховує доходи.

Ще одне запитання: чому у 2013 році доходи Ігоря Поліщука так різко впали – 200 тисяч гривень за рік. Невже у громадській приймальні Палиці та фонді «Новий Луцьк» різко зменшили зарплату в кілька разів?

Також викликає сумнів те, що депутат настільки фанатично захоплений ідеєю інвестувати у ЗМІ, що вклав туди півмільйона – суму, яка для нього (принаймні за офіційними доходами) практично не підйомна.

P.S. Якщо чесно, на мою думку, гроші справді вклав Ігор Палиця чи хтось інший із групи «Приват». Але для чого записувати їх на депутата – людину, що має публікувати свої офіційні доходи та біографію?

Залишити відповідь