ЧИ ДОПОМОЖЕ АТОВЦЯМ ЩЕ ОДИН ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ?..

Прочитавши відповідь МОУ щодо створення на базі Ковельської залізничної лікарні госпіталю ветеранів війни, а також проаналізувавши ситуацію у Волинському обласному госпіталі ветеранів війни, як депутат обласної ради хотів би викласти свою позицію.
Отже, зараз в області на базі діючого госпіталю та районних лікарень створена мережа для надання стаціонарної допомоги ветеренам війни, учасникам війни, учасникам бойових дій, інвалідам війни і особам прирівняним по пільгах:
госпіталь – 210 ліжок, та 246 ліжок – в районних та міських лікарнях.
В тому числі при госпіталі діє Центр реабілітації учасників АТО на 50 ліжок. Так от, згідно із статистикою із цих 50-ти ліжкомість заповненими в середньому є лише 30!
Якщо створити в Ковелі на базі Залізничної лікарні ще один госпіталь на 120 ліжкомість для “атовців” , то чи не отримаємо ми ситуацію, коли матимемо два заклади, у яких ці ліжкомісця пустуватимуть і через 3-5 років, згідно з вимогами МОЗ, вони підпадатимуть до категорії тих, які потрібно закривати… Тому, вважаю, тут треба дійсно сім раз відміряти, а один відрізати перш ніж приймати рішення!
На мою думку, як і на думку фахівців, нам потрібно працювати в напрямку ІНДИВІДУАЛЬНОЇ АМБУЛАТОРНО-МЕДИКО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ учасникам АТО, щоб кожен міг за місцем проживання отримати якісні амбулаторні послуги (масаж, стоматологію, фізіотерапію, психологічну допомогу іт.д.) а на базі діючого госпіталю якісне стаціонарне лікування! А для цього треба покращувати матеріально-технічну базу закладу у якого є колосальний досвід напрацоьваний десятиліттями.

Залишити відповідь