Блоги

Кому біда, а кому пагони

Виведення на чисту воду псевдо Учасників бойових дій має неабияке значення: 1) запобігання корупційним діям чиновників; 2) встановлення соціальної справедливості; 3) підвищення авторитету військовослужбовців, всіх, хто захищає Україну від зовнішнього ворога, а з ними авторитету Збройних сил України; 4) належне вирішення соціальних питань тих, хто цього потребує, від чого виграє усе суспільство. Саме зумовило звернення ветеранів АТО до урядовців, депутатів, з яким ви маєте можливість ознайомитись і можливо приєднатись до заявленої у зверненні справи.

Закон про розмитнення авто стає «схемою»

Що визначає закон Законом України від 31 травня 2016 року №1389-VIII було прийняте рішення про те, щоб тимчасово, до 31 грудня 2018 року, встановити пільгові ставки акцизного податку для легкових автомобілів, бувших у користуванні.

Щодо оправдання Ігоря Гузя та Ігоря Лапіна

Бо судячи з 14-тої сторінки, а це фінансування депутатів ВР - вони на собі економити не збираються і не збирались. Складається враження, що прочитати до кінця проект постанови депутатам не вистачає терпіння чи професіоналізму? Невже такий досвідченний діяч, як Ігор Гузь не зміг розібратися в 14-ти сторінках ?

Турбота про народ: волинські нардепи одностайно підняли собі зарплату до 36 тисяч

Коли ви підете на ринок, в магазин, чи платити за комуналку або вам не вистачатиме коштів на ліки, то згадайте злим і нетихим словом усіх цих народних обранців, які потурбувалися за свій добробут, а про ваш давно забули.

Чи наважиться Гройсман залізти в кишені до студентів

Замість того, щоб скорочувати стипендії студентам, коаліційному уряду Гройсмана необхідно краще боротися з корупцією, яка найбільше шкодить українському бюджету. А в такий складний час, до якого Україну довела в тому числі бездарна політика влади, варто підтримувати студентів та мотивувати до їх навчання. Ліквідація стипендій приведе до зменшення мотивації навчатися. А це в свою чергу спричинить падіння рівня знань. І тепер фраза "ну що купив диплом" - буде звучати в прямому сенсі.

Ото була я в прокурора, або Що не сприймає Юрій Луценко

Ото була я в прокурора, або Що не сприймає Юрій Луценко Днями мала розмову з людиною, яка віднедавна грає роль прогресивного обласного прокурора. Ні, це не актор, ця людина офіційно оформлена на посаду. Посада передбачена законом. Посада має юридичну і фактичну адресу – вулиця імені Володимира Винниченка в обласному центрі Волинської області.