Блоги

Втрачений госпітальний округ як закономірність господарювання Саганюка

«Тьма накрила місто». Саме ця цитата з «Майстера і Маргарити» якнайкраще відображає занепад міста, до якого скотився тисячолітній Володимир-Волинський за останні двадцять років. Тільки тьма до нас прийшла не з сірого Середземномор’я, а протягнула свою кістляву руку з комуністичного минулого.

Кому біда, а кому пагони

Виведення на чисту воду псевдо Учасників бойових дій має неабияке значення: 1) запобігання корупційним діям чиновників; 2) встановлення соціальної справедливості; 3) підвищення авторитету військовослужбовців, всіх, хто захищає Україну від зовнішнього ворога, а з ними авторитету Збройних сил України; 4) належне вирішення соціальних питань тих, хто цього потребує, від чого виграє усе суспільство. Саме зумовило звернення ветеранів АТО до урядовців, депутатів, з яким ви маєте можливість ознайомитись і можливо приєднатись до заявленої у зверненні справи.

Закон про розмитнення авто стає «схемою»

Що визначає закон Законом України від 31 травня 2016 року №1389-VIII було прийняте рішення про те, щоб тимчасово, до 31 грудня 2018 року, встановити пільгові ставки акцизного податку для легкових автомобілів, бувших у користуванні.

Щодо оправдання Ігоря Гузя та Ігоря Лапіна

Бо судячи з 14-тої сторінки, а це фінансування депутатів ВР - вони на собі економити не збираються і не збирались. Складається враження, що прочитати до кінця проект постанови депутатам не вистачає терпіння чи професіоналізму? Невже такий досвідченний діяч, як Ігор Гузь не зміг розібратися в 14-ти сторінках ?

Турбота про народ: волинські нардепи одностайно підняли собі зарплату до 36 тисяч

Коли ви підете на ринок, в магазин, чи платити за комуналку або вам не вистачатиме коштів на ліки, то згадайте злим і нетихим словом усіх цих народних обранців, які потурбувалися за свій добробут, а про ваш давно забули.