Блоги

Про «євробляхи»: авто має бути доступним але треба пам’ятати про екологічні і безпекові норми

Законопроекти про «євробляхи», співавтором яких є голова Комітету ВР з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна, узгодженні з Кабміном, ДФС і іншими структурами.

Якщо говоримо про боротьбу з корупцією, кожен має почати з себе

До корупційних діянь причетний не лише той, хто отримує вигоду, а й той, хто пропонує. Якщо ми говоримо про рейтинги, які посідає Україна, і про причини появи таких високих показників корупції, маємо розуміти, що в першу чергу ці показники формує побутова корупція.

Втрачений госпітальний округ як закономірність господарювання Саганюка

«Тьма накрила місто». Саме ця цитата з «Майстера і Маргарити» якнайкраще відображає занепад міста, до якого скотився тисячолітній Володимир-Волинський за останні двадцять років. Тільки тьма до нас прийшла не з сірого Середземномор’я, а протягнула свою кістляву руку з комуністичного минулого.

Кому біда, а кому пагони

Виведення на чисту воду псевдо Учасників бойових дій має неабияке значення: 1) запобігання корупційним діям чиновників; 2) встановлення соціальної справедливості; 3) підвищення авторитету військовослужбовців, всіх, хто захищає Україну від зовнішнього ворога, а з ними авторитету Збройних сил України; 4) належне вирішення соціальних питань тих, хто цього потребує, від чого виграє усе суспільство. Саме зумовило звернення ветеранів АТО до урядовців, депутатів, з яким ви маєте можливість ознайомитись і можливо приєднатись до заявленої у зверненні справи.