У Стобихівці на Волині – бунт: діти не пішли до школи

У селі Стобихівка Камінь-Каширського району понад дві сотні дітей не пішли до школи.

Так у неділю, 1-го вересня, під час батьківських зборів вирішили батьки учнів. Про це розповів Сергій Сухацький, голова батьківського комітету школи, – інфоромує UA:Волинь. 

Із його слів, замість дітей до школи підуть батьки. А от діти не вчитимуться доти, поки в селі не почнуть будувати нову школу.

Нагадаємо: через школу в Стобихівці на Волині не раз виникав конфлікт. Батьки кілька разів організовували акції протесту, щоб добитися будівництва нової школи. Згодом вони перестали пускати своїх дітей відвідувати аварійну школу. За що декількох із них судили.  У січні 2019 року оголосили тендер на будівництво нової школи у селі Стобихівка Камінь-Каширського району.

Більше двох сотень учнів села Стобихівка Камінь-Каширського району не пішли сьогодні до школи

Більше двох сотень учнів села Стобихівка Камінь-Каширського району не пішли сьогодні до школи. Так учора під час батьківських зборів вирішили батьки учнів, – розповів Сергій Сухацький, голова батьківського комітету школи. Каже: діти не вчитимуться поки в селі не почнуть будувати нову школу. Нагадаємо, минулого року через ту ж причину діти не відвідували заняття майже два місяці.

Gepostet von UA: Волинь am Sonntag, 1. September 2019

Залишити відповідь