Ломаченко у напруженому бою переміг Кемпбелла

Український боксер Василь Ломаченко переміг британця Люка Кемпбелла та став чемпіоном світу у легкій вазі за трьома версіями – WBA, WBO та WBC

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Василь Ломаченко та Люк Кемпбелл зустрічалися у Лондоні на арені O2. Боксери сперечалися за титули чемпіона світу у легкій вазі (до 61,2 кг) за версіями WBO (Всесвітньої боксерської організації) та WBA (Всесвітньої боксерської асоціації), які належали українцю, а також вакантний пояс WBC (Всесвітньої боксерської ради).

Боксери розпочали поєдинок обережно та присвятили стартовий раунд розвідці. Ломаченко активізувався у другій трихвилинці та почав прориватися на ударну дистанцію через джеб суперника, який суттєво переважав його у зрості.

У третьому раунді українець досягнув першого суттєвого успіху та завдав британцю потужного удару лівою у голову. Чемпіон світу поступово збільшив темп бою та почав виснажувати Кемпбелла.

Наприкінці п’ятого раунду наш боксер провів потужну багатоходівку, після якої британця від сумних наслідків врятував лише гонг.

Ломаченко продовжив домінувати у шостій трихвилинці, проте занадто захопився атаками та пропустив від Кемпбелла небезпечний удар зліва.

Ще один неприємний випад назустріч українець проґавив у наступному раунді, після чого він агресивно пішов вперед та затиснув суперника біля канатів.

Поєдинок перейшов у чемпіонські раунди, у яких перевагою володів Ломаченко. У 11-му раунді українець відправив британця у нокдаун.

Кемпбелл протримався до фінального гонгу, проте від празки його це не врятувало. Василь Ломаченко переміг британця за очками – 119:109,119:109, 118:111 – та став чемпіоном світу за трьома версіями.

Залишити відповідь