В Україні взялися за хімзавод Фірташа через багатомільйонну схему

Державна фіскальна служба розслідує кримінальне провадження щодо службових осіб ПАТ “Рівнеазот”, яке входить до структури Ostchem українського олігарха Дмитра Фірташа, щодо умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

Підставою для проведення розслідування став акт про результати перевірки підприємства щодо імпорту природного газу у 2013 році та експорту міндобрив на користь NFTrading AG (Швейцарія) у 2013-2014 роках, повідомляє Finbalance з посиланням на постанову Шевченківського райсуду.

У ДФС вважають, що службові особи “Рівнеазоту” при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності занизили податок на прибуток у сумі 56,4 млн гривень.

“Встановлено, що контрактоутримувач Ostchem Holding Limited не виконує будь яких функцій, які могли вплинути на збільшення ціни продажу природного газу. Таким чином, чиста рентабельність контрольованої операції з Ostchem Holding Limited перевищує максимальне значення ринкового діапазону чистої рентабельності зіставних компаній на 30,34%”, – йдеться у постанові суду.

У результаті ДФС прийшла до висновку, що Ostchem навмисне занижував доходи для ухилення від сплати податків. За 2013-2014 роки сума заниження склала 56,4 млн гривень.

Залишити відповідь