“Стурбовані припущеннями повернення РФ”: посольство України у США нагадало, за що Росію вигнали з G8

Посольство України у США висловило стурбованість припущеннями щодо можливості повернення Великою сімкою членства Росії в цьому клубі

Про це повідомляє у Facebook прес-служба українського дипломатичного представництва.

“Стурбовані появою припущень щодо можливості повернення РФ до Групи семи. Звертаємо увагу, що Росію позбавили права бути членом цього почесного клубу через незаконну спробу анексії Криму і застосування сили у порушення норм і принципів міжнародного права”, – йдеться у повідомленні.

Посольство України нагадало, що Росія не лише не виправила свою поведінку щодо України і ставлення до прав людини, а навпаки – продовжила окупацію та погіршила ситуацію з демократичними свободами у внутрішній політиці.

“Окупація українського півострова триває, ситуація з правами людини невпинно погіршується, агресія РФ на Донбасі продовжується, а сама Росія стрімко віддаляється від принципів і стандартів, які об’єднують членів Групи семи. Закликаємо лідерів країн-членів Групи семи не відступатися від своєї принципової позиції і спільними зусиллями примусити агресора поважати світовий порядок і повернутися до конструктивної поведінки”, – наголосили в посольстві України.

UA/ENСтурбовані появою припущень щодо можливості повернення Російської Федерації до Групи семи.Звертаємо увагу, що…

Gepostet von Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США am Mittwoch, 21. August 2019

Залишити відповідь