“Слуга народу” вирішила, кому і скільки місць дати в комітетах

Політична артія “Слуга народу” визначила за своїм розсудом, скільки депутатів буде у кожному комітеті Верховної ради. Про це повідомляє Українська Правда з посиланням на повідомлення віце-прем’єра з європейської та євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе Facebook.

“Знехтувавши спільним рішенням щодо граничного розміру комітетів на першому засіданні підготовчої групи минулого тижня (від 7 до 31 депутата), керівництво монобільшості вирішило, що в комітеті з євроінтеграції має бути не не менше, а НЕ БІЛЬШЕ, ніж сім людей. Водночас у комітеті, що опікуватиметься цифровою трансформацією, має працювати двадцять депутатів”.

 Інші фракції були здатні запропонувати в комітет із євроінтеграції більшу кількість депутатів. Однак його чисельність була встановлена відповідно до кількості від “Слуга народу” – чотири депутати.

У “Слузі народу” мають намір зберегти більшість у всіх без винятку комітетах. Це означає, що з 4 представниками СН у євроінтеграційному комітеті для інших фракції у ньому лишається лише 3 місця.

Депутатка Ірина Геращенко в коментарі заявила, що ідея СН була схвалена на рівні підгрупи, що веде підготовку фінального рішення. Втім, ухвалення цього проекту не підтверджують офіційно. Про нього відомо лише зі слів кількох нардепів.

Крім того, згідно з розподілом “Слугою народу” народних депутатів по комітетах, в шести з них у партії Святослава Вакарчука “Голос” немає жодного представника.

Залишити відповідь