Можемо справді отримати громадянську війну – Ігор Лапін про спрощення надання громадянства України росіянам

Спрощення надання громадянства України росіянам може призвести до громадянської війни.

Про це в ефірі “Прямого” заявив народний депутат Ігор Лапін.

“Я не можу розцінювати це позитивно. Росія країна-агресор, країна-окупант. ФСБ під виглядом біженців напихає нам стільки всього, аби ми це донесли. Якщо говорити з політичної точки зору. Якщо ми гвооримо про те, що будуть роздавати громадянство України представникам РФ, уявіть, кого вони нам тут наголосують. Тому такі громадяни на певний період мають бути позбавлені виборчого права. Це питання захисту національної безпеки України. Ми всі говоримо про гібридну війну, а новообраний президент робить кроки назустріч країні-агресору”, – заявив він.

“Я навіть у жахливому сні не уявляю, щоб під час Другої світової війни Радянський Союз надавав громадянство представникам Німеччини. Я вважаю, що це зрада національних інтересів. Вони нам наголосують і повирте такого, що ми самі будемо думати, що для нас питання федералізації буде як манна небесна у порівняні з громадянською війною, бо ми її отримаємо. Люди з паспортами України будуть воювати проти інших людей з паспортами України. Ми можемо отримати громадянську війну. Це здача держави Україна”, – наголосив нардеп.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський спростив надання громадянства України росіянам.

Ефір на Прямому

Про спрощення надання громадянства України росіянам, звільнення Безсмертного та постачання прісної води з Дніпра в Крим в ефірі телеканалу Прямий

Gepostet von Ігор Лапін am Mittwoch, 14. August 2019

Залишити відповідь