Держфінансування отримають 11 партій

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАПК) надасть політичним партіям державне фінансування їх діяльності на підставі результатів позачергових парламентських виборів. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Радіо Свобода.

Повідомляється, що державне фінансування нададуть з 1 січня 2020 року 11 політичних партій.

Держфінансування отримають 11 політичних партій: “Слуга народу”, “Опозиційна платформа – За життя”, “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, “Європейська солідарність”, “Голос”, “Радикальна партія Олега Ляшка”, “Сила і честь”, “Опозиційний блок”, “Українська стратегія Гройсмана”, “Партія Шарія”, “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

Зазначимо, що на фінансування з державного бюджету мають право всі партії, які набрали більше двох відсотків на парламентських виборах. Закон про держфінансування політичних партій ухвалили в 2015 році.

Додамо, що партія “Слуга народу” у 2020 році отримає близько 225 млн гривень, “Опозиційна платформа – За життя” 68 млн гривень, “Батьківщина” – майже 43 млн гривень. “Європейська солідарність” і “Голос” – 74 і 62 млн гривень (вони отримають додаткове фінансування за гендерний баланс).

Залишити відповідь