Зеленський доручив звільнити двох керівників поліції на Волині

Президент України Володимир Зеленський закликав звільнити голів дев’яти районних відділів поліції в Рівненській, Волинській та Житомирській областях.

Про це повідомляє УНІАН.

Президент доручив змінити голів управлінь СБУ в Рівненській, Волинській та Житомирській областях та голів 9 районних відділів поліції у цих регіонах.

Про це Зеленський заявив під час наради з питань незаконного видобутку бурштину в рамках робочої поїздки до Житомирської області.

За словами заступника голови Офісу президента з економічних питань Олексія Гончарука, «бурштин – це дуже яскравий приклад того, чого ми такі бідні.

У нас є поклади другі в світі, могли би заробляти як держава на цьому мільярди доларів. Що натомість? Варварськими методами – помпами видобуваємо з цієї землі там 20% каміння (бурштину)», – сказав він і додав, що після цього незаконно видобутий бурштин переправляється через кордон.

На переконання Гончарука, представники всіх правоохоронних органів – поліції, СБУ, прокуратури – у районах, де видобувають бурштин, «співпрацюють з бандитами», і їх необхідно звільнити.

За його словами, ці люди мають добровільно написати заяви про звільнення за власним бажанням. Своєю чергою, Зеленський закликав керівників СБУ та Нацполіції провести кадрові перестановки у відомствах.

«Будь ласка, змініть голів (управлінь) Служби безпеки України у трьох областях: Рівненська, Волинська та Житомирська» – звернувся президент до в.о. голови СБУ Івана Баканова.

Крім того, Зеленський закликав начальника Нацполіції Сергія Князєва звільнити керівників райвідділів поліції у Рокитнівському, Дубровицькому, Володимирецькому, Зарічненському та Сарненському районах Рівненської області, в Олевському та Овруцькому районах Житомирської області, у Ратнівському та Любешівському районах Волинської області.

Довідково: Ратнівський відділ поліції нині очолює Володимир Кононік, а Любешівським відділом поліції керує Сергій Ляшук.

Залишити відповідь