Порошенко заявив про спробу рейдерського захоплення “Прямого”

П’ятий президент Петро Порошенко заявив, що в Україні відбувається спроба рейдерського захоплення телеканалу “Прямий”.

Про це він сказав журналістам у понеділок, пише УП,

За його словами, допит у Державному бюро розслідувань був пов’язаний з ситуацією навколо телеканалу “Прямий”.

“Події, які зараз розгортаються навколо “Прямого” дають мені всі підстави стверджувати, що ми маємо справу зі спробою рейдерського захоплення “Прямого” каналу”, – сказав екс-президент.

“Ініціатором цього є пан Портнов”, – додав він.

Порошенко наголосив, що не має жодного відношення до власності або до управління “Прямим” каналом.

“Але і я, і моя політична команда закликаємо всі політичні сили і громадськість стати на захист свободи слова в Україні”, – заявив він.

При цьому Порошенко закликав ДБР, СБУ і нову українську владу більше приділяти увагу не “Прямому” каналу, а захисту інформаційного простору від втручання держави-агресора.

Також він зазначив, що у черговий раз переконався, що екс-заступник адміністрації Януковича Андрій Портнов має доступ до матеріалів слідства, оскільки після допиту був витік інформації.

Моя політична сила і я як лідер Європейська Солідарність та П'ятий президент України закликаємо твердо стояти на захисті свободи слова в Україні! Відвідання мною ДБР у якості свідка було присвячене ситуації з Телеканал "Прямий". Під час мого президентства діяла заборона на перевірку ЗМІ. Події ж, які зараз розгортаються навколо «Прямого», дають підставу вважати це спробою рейдерського захоплення телеканалу, ініціатором якого є пан Портнов. За його припущеннями, які не мають жодного відношення до правди, більше 3 місяців ДБР робить спробу тероризувати журналістів. Наголошую, що я не маю жодного відношення до власності або управління «Прямим» каналом. Ми не можемо допустити повернення до часів Януковича, щоб у такий спосіб вчинявся тиск на журналістів. Впевнений, і ДБР, і владі, і президенту зараз потрібно займатися саме захистом українського медіапростору від впливу агресора. Моя ж політична сила робитиме усе, щоб не допустити вторгнення в український простір засобів та інструментів впливу РФ.

Gepostet von Петро Порошенко am Montag, 12. August 2019

Залишити відповідь