Київ запротестував через вояж Путіна в Крим: у РФ огризнулись

Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест у зв’язку з несанкціонованим візитом президента Росії Володимира Путіна в окупований Крим 10 серпня.

Відповідну заяву опублікувала прес-служба українського зовнішньополітичного відомства, пише obozrevatel.com.

“Ця поїздка, як і всі попередні неузгоджені з українською стороною відвідування російськими посадовими особами тимчасово окупованого регіону України, є грубим порушенням російською стороною державного суверенітету і територіальної цілісності нашої держави”, – відзначили дипломати.

“Спроби російської сторони і мас-медіа інтерпретувати такі “візити” як “звичайні” внутрішньодержавні поїздки російських чиновників є нікчемними”, – додали в МЗС.

Крім того, у відомстві підкреслили, що Крим і Севастополь є невід’ємною частиною суверенної території України.

На заяву українського МЗС тут же відреагували в Росії. У коментарі “360”сенатор від Смоленської області, член комітету Ради Федерації з оборони та безпеки Франц Клінцевич назвав його “клоунадою”.

“Ця клоунада і далі буде продовжуватися. Такий тренд поведінки і формування інформаційного контенту нав’язаний відповідними американськими службами. Вони цю тему чітко продовжують”, – сказав Клінцевич.

“Ніхто не хоче ні слухати, ні дивитися, ні вивчати. Не хочуть аналізувати події, пов’язані з тим як проходив референдум, яке було рішення людей”, – вибухнув він.

Залишити відповідь