Хто претендує на посаду директора ліцею імені Ігоря Єремеєва в його рідному селі

В  рідному селі Острожець покійного народного депутата Ігоря Єремеєва обирають директора ліцею.

Так, з 1 липня 2019 року оголошено про початок проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Острожецького ліцею імені І. Єромеєва Острожецької сільської ради Млинівського району Рівненської області.

29 липня 2019 року, в Острожецькому ліцеї відбулось знайомство кандидатів на посаду директора опорного закладу з педагогічним колективом.

Серед них Сірук Петро Петрович, вчитель Уїздецької ЗОШ , І-ІІІ ступенів Острожецької громади Млинівського району, за фахом вчитель математики та фізики. Працює вчителем інформатики. Проживає в с. Острожець.

Синюк Людмила Богданівна, вчителька початкових класів Пугачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Млинівського району, Рівненської області. Проживає в с.Пугачівка.

Шурма Людмила Вікторівна, заступник директора з навчально – виховної роботи КЗ «Луцький ліцей Луцької міської ради», за фахом вчителька початкових класів. Жителька с. Підгайці, Луцького району, Волинської області.

Кравчук Лариса Яківна,  на посаді директора Острожецького ліцею ім. І.Єремеєва з вересня 2016 року. Проживає в с. Острожець. 18 липня 2018 року заклад було реорганізовано в опорний заклад.

Варто зазначити, що з 2016 року ліцей активно розвивається, залучається до різних освітніх проектів та конкурсів. Займає високі місця в олімпіадах та змаганнях.

Зокрема, участь у Всеукраїнському експерименті – апробації програми Академії педагогічних наук України «Нова українська школа у поступі до цінностей»

– участь закладу у Всеукраїнському проекті «Zero Waste School / Фонд Кличко»

– участь в міжнародному проекті «Історія Голокосту»

– участь у Всеукраїнському проекті «Соціальна згуртованість».

За період керівництва закладом, діючим директором підтримуються тісні зв’язки зі спонсорами і меценатами: депутат Верховної Ради України Степан Івахів, Євген Єремеєв, агропідприємство «Камаз-Агро», «ІДНА», підприємства та підприємці громади.

Завдяки активному залученню спонсорських коштів  було покращено благоустрій школи:

– були створені санітарно-гігієнічні умови, а саме утеплення та оздоблення фасаду

– будівництво та реконструкція 4 санвузлів

– оновлена сходова площадка

– реконструйовано водовідвід та вентиляційну систему

– завершується робота по створенню тематичного музею І.Єремеєва

– укладено понад 1000 м/2 тротуарної плитки.

Спільно зусиллями з сільською радою зроблений капітальний ремонт харчоблоку та їдальні.

Відповідно до  Закону України «Про освіту»,  Положення про конкурс на посаду директора  закладу загальної середньої освіти Острожецької сільської ради (надалі Положення) затвердженого рішенням Острожецької  сільської ради №943-25/2019 від 10.06.2019року, на підставі утворення нового закладу загальної середньої освіти.

Фото зі сторінки Острожецького ліцею в соціальній мережі Фейсбук.

ІА “Волинське агентство розслідувань” бажає перемоги достойному кандидату!

 

Залишити відповідь