«Євробляхарів» штрафуватимуть з середини серпня: дати і розміри штрафів

Вже з 22 серпня 2019 року почнуть діяти нові штрафні санкції за використання авто на іноземній реєстрації. А нова Верховна Рада навряд чи встигне їх відтермінувати.

У ДФС нагадали, що ВР відтермінувала до 22 серпня введення в дію норм щодо посилення адміністративної відповідальності за порушення при переміщенні транспортних засобів в митних режимах тимчасового ввезення і транзиту, – пише «Авто 24».

Крім цього, передбачено відповідальність за передачу транспортного засобу особистого користування, тимчасово ввезеного на митну територію України чи поміщеного у митний режим транзиту, у володіння або розпорядження іншій особі, а також використання такого ТЗ у комерційних цілях. При такому порушенні доведеться сплатити штраф у розмірі двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 34 тис грн.

Нагадаємо, що Законом України від 16 травня 2019 року №2725-VIII внесено зміни в тому числі і в Закон про Національну поліцію. Зокрема в Статтю 35, яка регламентує причини зупинки транспортних засобів співробітниками поліції.

Тепер у поліцейських з’явилась «десята» причина зупинки. Вони можуть зупиняти будь-який транспортний засіб на іноземній реєстрації «з метою виявлення його передачі у володіння, користування або розпорядження особам, які не ввозили такий транспортний засіб на митну територію України або не поміщували в митний режим транзиту».

Залишити відповідь