“У Зеленського вирішили долучитися до “хвилини слави” ветеранів”, – Ігор Лапін про “новий формат” Дня Незалежності

Президент Володимир Зеленський і його команда дуже сильно люблять подобатися телеглядачам, тому у цій ситуації вони вирішили долучитися до “хвилини слави” ветеранів, які будуть іти у параді на День Незалежності.

Про це в коментарі “Прямому” заявив народний депутат VIII скликання Ігор Лапін.

“Адміністрація президента зрозуміла, що це штанга. Отака штанга публічна і медійна, яка не дає їм дивідендів. А ми знаємо, що президент Зеленський і його команда дуже сильно люблять подобатися телеглядачам. І в цій ситуації вони вирішили долучитися до “хвилини слави” ветеранів, які будуть іти”, – сказав Лапін.

Він зауважив, що в команді Зеленського вирішили, щоб розбавити тему війни в Україні, щоб у параді приймали участь і вчителі, і медики, і ще хтось…

“Зрозумівши, що ветерани все одно вийдуть… Вони зрозуміли, що ця хода не закінчиться на Хрещатику, а треба чимось збити цю народну ініціативу, і вирішили її нібито очолити. Знаєте “як не можеш заборонити, то постарайся очолити”. Таким чином, поводячи інформаційно пропагандистську політику в контексті “аля подобатися телеглядачам”, вони вирішили нібито очолити цю ходу і розбавити її цивільними громадянами”, – додав Лапін.

Залишити відповідь