Ігор Лапін назвав міністерства, які можуть попасти під скорочення (відео)

Команда нового президента України заявила про наміри скоротити та мінімізувати кількість відомств та міністерств.

Народний депутат Ігор Лапін переконаний, що це матиме подвійний позитивний ефект – перший для іміджу команди, другий для економії коштів.

«Питання скорочення міністерств та відомств існує не один рік. Думаю це матиме подвійний позитивний ефект – один буде для іміджу нової команди, інший для економії коштів та щоб привести у відповідність кількість міністерств, думаю так само буде вирішуватися питання з комітетами у Верховній Раді», – прокоментував народний обранець в ефірі телеканалу Прямий.

Окрім того, Лапін додав, що позитивним буде дерегуляція про яку всі говорять – це один із кроків для заміщення чиновників на комп’ютер, в майбутньому це дасть суттєвий ефект.

«Варто зауважити, що скорочення міністерств звільнить їх від пошуку кадрів та спеціалістів. В команді президента зараз кадровий голод – на посади не так то легко знайти спеціалістів», – зазначив політик.

«Думаю «під роздачу» попаде Міністерство з питань тимчасово окупованих територій, Міністерство ветеранів – можливо навіть будуть видумувати щось спільне. Також і Мінтранс можливо захочуть з кимось об’єднати» – пояснив народний депутат.

Ефір на Прямому

Про можливе скорочення відомств та міністерств, та які міністерства можуть скоротити, а також про нові обличчя в Раді і їх подальшу роботу в ефірі на "Прямому"

Gepostet von Ігор Лапін am Montag, 29. Juli 2019

Нагадаємо, представники команди Зеленського заявили про намір зменшити кількість міністерств – замість 19 залишити 12-13.

Окрім того, нещодавно в Інтернеті з’явилася інформація про список комітетів в новому парламенті.

Згідно з ним, у новій Верховній Раді не буде комітетів із таких питань:

  • європейської інтеграції;
  • культури і духовності;
  • прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин;
  • промислової політики та підприємництва;
  • у справах ветеранів та осіб з інвалідністю;
  • фінансової політики і банківської діяльності;
  • а також Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради з питань приватизації.

Натомість має зʼявитися новий «комітет із реінтеграції». Ймовірно, йдеться про реінтеграцію окупованих територій.

Залишити відповідь