“Скільки “коштує” Путін?” Слава Рабінович анонсував грандіозний компромат на президента РФ

Російський блогер і фінансист Слава Рабінович анонсував оприлюднення сенсаційних матеріалів про те, на чому тримається режим президента Росії Володимира Путіна і в скільки це обходиться.

Про свої плани він написав на особистій сторінці у Facebook і допустив можливі погрози у зв’язку з публікацією резонансних фактів, інфорує obozrevatel.com.

“Нещодавно мені передали інформацію для моєї чергової серії “Одкровень Силовика”. Інформацію з надійних джерел. Я теж “ще пожити хочу”, і теж боюся за своє життя. Але я опублікую цю інформацію, тому що вважаю її суспільно важливою і необхідною для оприлюднення, і водночас – почуйте мене, путінські покидьки – я вас не боюся”, – написав Рабінович.

Він зазначив, що сенсаційна інформація стосуватиметься таких питань:

1. Скільки насправді “коштує” Путін, звідки і як він бере своє багатство, і де саме його ховає.

2. Який план незаконного утримання влади Путіним і його ОЗУ.

3. Хто, чому і навіщо вбив Орхана Джемаля, Кирила Радченка та Олександра Расторгуєва (російські журналісти. – Ред.) у ЦАР, і що вони дізналися в ЦАР незадовго до своєї смерті.

4. Який ліміт витрат на дебетові та кредитні картки Міллера (Олексій, голова “Газпрому”. – Ред.) і Грефа (Германа, голови Сбербанку Росії. – Ред.), і чому.

5. Які суми виплачуються чиновникам в ранзі заступника міністра як так звана “13-та зарплата”.

“Вбивати мене до публікації марно: флешка з цією інформацією зберігається в сейфі в офісі юридичної фірми в одній із європейських столиць, і, якщо зі мною що-небудь трапиться, ця інформація буде негайно опублікована як є, без формату “Одкровень Силовика”, з явками, паролями, детальним описом і навіть фотографіями. Вбивати мене після публікації теж марно: публікувати я буду у форматі “Одкровень Силовика”, і цей формат буде межею, на яку я піду”, – попередив Рабінович.

Разом із тим він підкреслив, що, якщо з ним щось станеться, вже після публікації, то зазначена інформація буде негайно віддана найширшому публічному розголосу вся, як вона є.

“То ж на місці путінських ОЗУ, ФСО і ФСБ, я б подумав про те, як зробити так, щоб зі мною, навпаки, нічого не сталося. Інакше буде гірше. Юридична фірма в Європі має детальні інструкції, що робити і, повірте, вони будуть слідувати вже даним їм вказівкам”, – підсумував фінансист.

Недавно мне передали информацию для моей очередной серии «Откровений Силовика». Информацию из надёжных источников.Как…

Gepostet von Slava Rabinovich am Donnerstag, 25. Juli 2019

 

Залишити відповідь