На Волині голову ОТГ спіймали на хабарі у 50 тисяч гривень

На Волині голові однієї з ОТГ та її спільнику депутату, які «погоріли» на хабарі повідомили про підозру.

Про це інформує Управління захисту економіки у Волинській області на своїй сторінці у Facebook.

Оперативники відомства викрили голову однієї з об’єднаних територіальних громад області, яка за попередньою змовою з депутатом цієї ж громади – членом постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва та благоустрою ОТГ вимагали та отримали хабар від приватного підприємця у розмірі 50 тисяч гривень.

Наразі обом представникам влади повідомили про підозру за ч.3 ст. 368 (Одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди для себе, за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, дій з використанням наданого службового становища, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, поєднаному з вимаганням неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України.

8 липня, оперативники Управління захисту економіки у Волинській області за процесуального керівництва військової прокуратури Західного регіону України під час отримання чергового «траншу» у сумі 25 тисяч гривень депутата об’єднаної територіальної громади ОТГ затримали «на гарячому».

Загальна сума отриманих «траншів» «нечистих на руку» представників влади – 50 тисяч гривень.

Неправомірну вигоду посадовиця, з метою конспірації своєї протиправної діяльності та уникнення можливого притягнення до кримінальної відповідальності, отримувала через свого спільника депутата ОТГ, який входив до складу даної об’єднаної громади.

Як встановили правоохоронці, хабар голова ОТГ, спільно зі своїм спільником, вимагали від приватного підприємця за сприяння у затвердженні сесією ради позитивного рішення щодо затвердження звіту експертної грошової оцінки земельної ділянки, підписання головою ОТГ договору купівлі-продажу вищевказаної земельної ділянки, в тому числі і за особисте позитивне голосування за вказане рішення.

Луцьким міськрайонним судом депутату обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. На даний час вирішують питання щодо обрання запобіжного заходу голові об’єднаної територіальної громади.

Залишити відповідь