Зеленського і Україну можуть серйозно підставити з секретарем міськради, якому він погрожував, – Лапін

Президента України Володимира Зеленського і Україну можуть серйозно підставити з секретарем міськради, якому він погрожував.

Таку думку в ефірі “Прямого” в у ток-шоу “Ехо України” висловив народний депутат Ігор Лапін.

“Я не думаю, що це зовсім “совпадение”. Я думаю, що це нормальна і плідна співпраця. Тим більше, ми пам’ятаємо, що пан Богдан і Портнов – вони взагалі по багатьом питанням друзі. Як вони сказали, близькі друзі… І, враховуючи наближеність до тіла президента, то, в принципі, це є звичайна співпраця, аналогічна, як у свій час була в Януковича з Портновим. Так що, я не бачу тут нічого дивного. Я, наприклад, більше би аплодував, якби пан Зеленський сказав, що всі, хто користувалися офшорами, в тому числі і він, будуть притягнені до кримінальної відповідальності, бо не платили в державі податки, і потім розповідають, яка у нас бідна держава. Тільки податки вони чогось не платять. Оптимізовують. Це один момент”, – розповів Лапін.

За словами Лапіна, іменем України дійсно коїться дуже багато біди в державі.

“Другий момент. Реванш полягає не лише у використанні судової системи. Тому що іменем України дійсно коїться дуже багато біди в державі. Я би хотів загострити увагу ще й на попередній темі – про скандал в Борисполі. Ми бачимо, що однією з вимог вступу України до НАТО є реформування наших органів силових, у тому числі Служби безпеки України. “Позвоню Баканову – пусть разберется с этим чертом?” Це говорить про що? Про незалежність нашої СБУ майбутньої? Тобто – “подзвоню керівнику СБУ”. А це в контексті чого розбереться щось? Знаєте, останній раз таку фразу закидали Кучмі, яку він сказав стосовно Гонгадзе. І ми отримали результат.

Ви знаєте, я би на місці Зеленського зараз дав би державну охорону тому чоловікові. Тому що, якщо з ним щось станеться, а це може статися не лише по заявці після дзвінка Баканова, а це може бути просто для того, щоб спровокувати в державі якийсь ґвалт… Людина, що, становить загрозу президенту? Він трошки переплутав дві речі. Звичайно, що людина зараз подасть до суду, і там буде вже інша історія”, – додав він.

Залишити відповідь