Опублікували рейтинг вузів України-2019

Лідером консолідованого рейтингу 2019 року став Київський національний університет ім. Шевченка

Консолідований рейтинг закладів вищої освіти України у 2019 році охоплює 240 закладів вищої освіти. Також він складається з семи підрейтингів: “Кращі класичні університети України”, “Кращі приватні виші”, “Кращі київські виші”, “Кращі виші регіонів України”, “Кращі педагогічні виші”, “Кращі медичні університети України” і “Кращі навчальні заклади областей України”, повідомляє Освіта.ua.

Другий рік поспіль за основу беруть дані рейтингів університетів України: “Топ-200 Україна”, “Scopus” та “Бал ЗНО на контракт”. Усі оцінюють виші за різними критеріями. Консолідований рейтинг підсумовує загальні рейтингові місця закладів освіти за версією цих трьох рейтингів.

Першу сходинку у рейтингу посів Київський національний університет ім. Шевченка. Він очолює таблицю рейтингу третій рік поспіль. Друге місце зайняв Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського. Він зсунув Харківський національний університет ім. Каразіна на третю позицію.

Четвертим став Львівський національний університет ім. Франка. На пятому і шостому місцях розмістилися Національний університет “Києво-Могилянська академія” та Національний медичний університет ім. Богомольця відповідно.

Національний університет “Львівська політехніка” — опинився на сьомому місці. Одеський національний університет ім. Мечникова та Львівський національний медичний університет Ім. Данила Галицького посіли відповідно восьме та дев’яте місце.

Замикає десятку лідерів Дніпровський національний університет ім. Гончара.

Східноєропейський національний університет імені Лесі Українки опинився на 31 місці, а Луцький національний технічний університет ділить 69-70 місце в загальному рейтингу.

Топ-200 Україна” складається Центром міжнародних проектів “Євроосвіта”, “Scopus” базуються на показниках бази даних Scopus. “Бал ЗНО на контракт” містить інформацію про показники середнього бала ЗНО абітурієнтів, яких в 2018 році зараховано до вишів на навчання за контрактом.

Залишити відповідь