5 порад, які можуть допомогти схуднути за місяць

Лікар-психотерапевт, що спеціалізується на харчовій поведінці, Михайло Гаврилов, вважає, що схуднути можна, змінивши звички, через які набирається вага.

Спеціаліст поділився порадами, які можуть допомогти знизити вагу протягом місяця, пише wworld.com.ua.

Вести харчовий щоденник. У такий щоденник потрібно записувати абсолютно все, будь-який шматочок, з’їдений за день. Даний метод дозволяє людині усвідомити, що він споживає занадто багато їжі, а також занадто багато їсть «сміттєвої» їжі. Ведення щоденника допомагає підходити до харчування обдумано.

Зважуватися. Експерт радить зважуватися щодня-вранці, відразу після пробудження. Регулярне зважування також грає роль дисциплінуючого фактора в плані споживаних калорій. Вага може змінюватися в силу різних обставин, але, бачачи приріст другий тиждень, потрібно бити на сполох.

Регулярно їсти овочі і корисні жири. Лікар радить щодня з’їдати 450-700 грамів некрохмалистих овочів і зелені. З його слів, клітковина, що міститься в них, активізує виведення з організму жирових молекул.

Що стосується корисних жирів, їх споживання стимулює роботу генів, що відповідають за розпад жирів, знижує тягу до жирної і солодкої їжі. Джерелами таких жирів є риба, горіхи, авокадо.

Відмовитися від їжі готового виробництва.Така їжа майже не містить корисних для організму людини речовин (вітамінів, мінералів, жирів, амінокислот), або містить їх у мінімальній кількості і в поєднанні зі штучними інгредієнтами. Вимагаючи речовини, з допомогою яких можна будувати клітини, гормони, ферменти, організм буде примушувати до пошуків нової порції їжі.

Звести кількість цукру до мінімуму. Щоб звикнути до зникнення солодощів з щоденного раціону, організму необхідно 28 дні. За цей час відбувається повне оновлення смакових рецепторів і звична для людини тяга до всього солодкого зникає. Фахівець радить набратися терпіння і витримати, тобто замість солодкого їсти овочі, фрукти і натуральні молочні продукти. Якщо постійно слідувати цій звичці, вона закріпиться, а результатом стане довгоочікуване схуднення.

Залишити відповідь