Марина Ставнійчук розкритикувала заяву Зеленського в Канаді щодо відсутності парламенту в Україні

Юрист Марина Ставнійчук на своїй сторінці у Фейсбук прокоментувала прес-конференцію у Канаді за участю президента Володимира Зеленського і прем‘єр -міністра Трюдо.

“Це вже геть не смішно, коли Володимир Олександрович стверджує, що в Україні багато реформ. До прикладу, каже він, ми реформували президента…. а ще зауважив, що ми нині без парламента..”, – написала вона.

“Поясніть вже врешті решт, Президентові України, що його обрання – це не реформа інституту президенства в Україні. Ще більш сумно його слова виглядають саме у день, коли оприлюднено інформацію про його вето на ухвалений парламентом закон щодо тимчасових слідчих комісій. Який відкривав дорогу, зокрема, до ймовірності процедури імпічменту, що дійсно можна було б розглядати, як реформаційний крок”, – зазначила юрист.

Також вона додала, що не можна ж говорити за кордоном, що Україна нині без парламента у той час, коли парламент гірше- краще, але проводить своє засідання у дні візиту.

“І зрештою, кожен студент юрфаку, який справді навчався на цьому факультеті, знає, що повноваження парламенту закінчуються у день складення присяги двома третинами нардепів новообраного парламенту на урочистому його засіданні.
Загалом , те що людина була «артистом у минулому житті» не дає йому підстав бути смішним на посту президента країни . У політиці , як правило, погано з чорним гумором. Він не сприймається і сумно виглядає.
А ми ж хочемо пристойного рівня для держави і для її президента також! P.S. Треба вчити матчастину. Пост зобов‘язує. Якщо з цим ніяк чи часу немає, то хоча б спічрайтерів беріть кваліфікованих”, – підсумувала Марина Ставнійчук.

Подивилася прес-конференцію у Канаді за участю президента Зеленського і прем‘єр – міністра Трюдо. Це вже геть не…

Gepostet von Марина Ставнійчук am Dienstag, 2. Juli 2019

Залишити відповідь