Зеркаль замінить Клімкіна під час його “політичної відпустки”, – МЗС

Заступник міністра закордонних справ з питань євроінтеграції Олена Зеркаль замінить очільника МЗС Павла Клімкіна на період його політичної відпустки

Про це повідомила прес-секретар Міністерства закордонних справ Катерина Зеленко, передає РБК-Україна.

“З завтрашнього дня міністр іде у відпустку. Починаючи з середи виконувати обов’язки міністра закордонних справ буде Олена Зеркаль. Але в даний час вона перебуває за кордоном у відрядженні. Через пару днів вона повернеться і візьме на себе керівництво міністерством”, – заявила Зеленко.

Раніше повідомлялb, що міністр закордонних справ Павло Клімкін прийняв рішення піти у відпустку на після скандалу з президентом України Володимиром Зеленським.

Нагадаємо, 27 липня президент України Володимир Зеленський публічно звинуватив главу МЗС Павла Клімкіна в тому, що той не погодив з ним РФ ноту з українським полоненим морякам. “Я, президент України, нагадую всім, особливо пану Клімкіну, я в очі не бачив нашe відповідь на ноту РФ, тому що пан Клімкін не вважає за необхідне обговорювати таке питання з президентом… Я не розумію, чому не порадившись зі мною міністр робить заяву від держави… Я хочу, щоб МЗС публічно пояснив позицію вам “, – заявив Зеленський.

Залишити відповідь