Нефьодов хоче перевести Державну митну службу «на контракт»

Переможець конкурс на голову нової Державної митної служби, заступник міністра економічного розвитку та торгівлі Максим Нефьодов повідомив ймовірність перевести роботу митницю на контрактну систему роботи.

Про це він заявив під час інтерв’ю «Радіо Свобода».

«Я є прихильником того, аби перевести митницю на контрактну систему роботи. А не так, як зараз у держслужбі — людина влаштовується і передбачається, що вона працює там довічно, до пенсії. А коли є якийсь спочатку короткостроковий контракт, потім переходить у трирічний, п’ятирічний і так далі. Коли встановлюється KPI (індикатор ефективності) на конкретну людину, так і групові. Головне — отримувати результат», — сказав Нефьодов.

Очільник ДМС повідомив, що в організацій роботи митниці послуговуватиметься не лише новими ідеями, а й раніше здобутим досвідом.

«Нам дуже рідко треба вигадувати якийсь велосипед чи якісь унікальні, геніальні рішення. Вже існує величезна кількість планів із реформи митниці, складених і попереднім Міністерством фінансів під керівництвом пана Данилюка, і під керівництвом нинішнього міністра пані Маркарової. Є великий проект, який був розроблений американською митницею і запропонований уряду України. Тому не стоїть питання щось вигадати», — додав він.

Залишити відповідь