ЦВК повторно відмовила Олександру Онищенку та Анатолію Шарію в реєстрації кандидатами у нардепи – ОПОРА

Центральна виборча комісія (ЦВК) повторно відмовила позафракційному народному депутату Олександру Онищенку в реєстрації для участі в позачергових виборах до Верховної Ради у мажоритарному окрузі через недотримання вимоги закону про проживання в Україні протягом останніх п’яти років, повідомила Громадянська мережа ОПОРА, інформує Інтерфакс-Україна.

“Скандальний депутат-втікач Олександр Онищенко зібрався в народні депутати, але ЦВК вже вдруге йому відмовляє в реєстрації. І все через те, що протягом останніх п’яти років він не проживав в Україні. ЦВК навіть подала апеляцію на рішення Шостого апеляційного суду, який зобов’язав комісію зареєструвати нардепа-втікача. І сьогодні, 24 червня, на засіданні ЦВК було повторно відмовлено Олександру Онищенку в реєстрації. Рішення прийнято одноголосно”, – йдеться в повідомленні на офіційній сторінці ОПОРИ в соцмережі Facebook.

ЦВК також відмовила у реєстрації кандидатом у народні депутати на вибори до Верховної Ради блогеру Анатолію Шарію, який був №1 у списку політсили “Партія Шарія”.

Залишити відповідь