У КСУ підтвердили, що коаліція складалась з 239 депутатів при 226 необхідних, – Княжицький

Президент Володимир Зеленський не мав правових підстав для оголошення позачергових виборів до Верховної Ради, оскільки Конституційному Суду не було надано достовірних доказів відсутності депутатської більшості у 226 голосів. Навпаки, вона нараховує 239 нардепів, що підтвердили у КС

Про це у себе на Facebook з посиланням на дані від самого КС заявив голова парламентського Комітету з питань культури і духовності, народний депутат Микола Княжицький, пише espreso.tv.

Ось його слова:

“А чи дійсно у Раді не було коаліції? Чи надав Парубій усі необхідні документи суду?

У КСУ були усі матеріали, які доводили, що в коаліції було 239 депутатів!

Як працює гібридна війна і інформаційні навіювання? Як використати їх у встановлені диктатури? Людям постійно втовкмачують, що Зеленський мав право припинити діяльність парламенту, оскільки ніби-то не було коаліції! Навіть у абсурдному рішенні КС сказано, що закону, на основі якого Зеленський видав указ не існує! Але все ж була коаліція чи ні? Виявляється була! В окремій думці Сергія Саса, яка наведена на сайті Конституційного Суду, про це сказано! Він пише, що створена в 2014 році коаліція нараховувала 302 депутати. Але відповідно до письмових заяв, з коаліції вийшло сумарно 63 депутати (18 депутатів “Батьківщини”, 26 – “Самопомочі” та 19 Радикальної партії Ляшка). Але 302 депутати коаліції мінус 63 депутатів, що з неї вийшли, буде 239 депутатів коаліції.

Тобто, за наявними у суддів КСУ даними, коаліція складалась з 239 депутатів при 226 необхідних!

Іншими словами, ми бачимо, як президент за співучасті частини суддів Конституційного Суду банально обманює український народ, узурповуючи владу та перебираючи контроль над судовою системою! Буквально на наших очах Зеленський з талановитого актора, який ще вчора весело смішив людей, перетворюється в чергового авторитарного диктатора, для якого його персональний комфорт вищий за Конституцію та закони. Так буває у бананових республіках, але назвіть хоча б одну сучасну, європейську країну, в якій можна узурповувати владу?

А все для втрати суб’єктності України на користь Росії. Не вдасться!”.

Залишити відповідь