Волкер: Ми сподіваємося Зеленський зможе стати незалежним від олігархів, таких як Коломойський

У Державному департаменті США знають про існування зв’язків між президентом України Володимиром Зеленським й олігархом Ігорем Коломойським. Однак, спецпредставник Держдепартаменту Курт Волкер розраховує, що Зеленському вдасться стати незалежним від олігархів главою держави.
Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє “Голос Америки”.

Під час слухань у комітеті з міжнародних відносин Сенату США “П’ять років після Революції Гідності: ​​прогрес України і ворожі дії Росії” у вівторок, 18 червня, Волкер відповів на запитання сенатора Роберта Менендеса про вплив олігарха Коломойського на шостого президента України.

“Я знаю, що Зеленський прийшов на посаду на потужній антикорупційній платформі, однак, є застереження стосовно його зв’язків з певними українськими олігархами…, зокрема, Ігорем Коломойським, якого підозрюють у розкраданні грошей з банку, співвласником якого він був”, – заявив Менедес.

Волкер підтвердив, що Державному департаменту відомо про відносини Зеленського з Коломойським, висловивши впевненість, що новий президент України має докладати зусиль для ослаблення впливу олігархів на політичну систему.

“Ми вважаємо, що він (Зеленський, – Ред.) заслуговує на шанс. Ми дотримуємося принципів реформ, подолання домінування олігархів у політичний системі, таких як Коломойський. Ми сподіваємося, що він зможе бути незалежним і виконати обіцяне”, – заявив дипломат.

“І ми маємо намір, як допомагати йому, так і питати з нього, якщо цього не станеться”, – підкреслив Волкер.

Залишити відповідь