Кандидат у депутати від “Слуга народу” має російське громадянство – Стерненко

Громадський активіст, керівник НГО “Небайдужі”, колишній очільник одеського обласного осередку “Правого сектора” (2014-2017) Сергій Стерненко на своєму Youtube-каналі повідомив, що кандидат у народні депутати України від президентської партії “Слуга народу” Михайло Соколов має паспорт громадянина Росії. У списку до ВР він посідає 99 місце.

Про це пише 5.ua.

“Якщо спробувати знайти інформацію про нього в інтернеті, то Google вам покаже не дуже багато відомостей. Відомо, що він народився 23 травня 1976 року в Санкт-Петербурзі, був провідним фахівцем Управління регіональної політики російської нафтової компанії ЮКОС і в 2004 році переїхав до України. На перший погляд, нічого особливого. Ну народився у Радянському Союзі, переїхав потім в Україну, працює, хоче стати народним депутатом. Але з власних джерел мені вдалося отримати дуже цікаві зображення, які можна вважати офіційним документом Російської Федерації щодо громадянства Соколова Михайла Юрійовича, який народився 23 травня в Ленінграді. Та ж сама інформація, що ми бачили в Мережі”, – розповідає активіст.

Слід зазначити, що російський паспорт Соколов отримав у 2001 році.

“Нічого страшного, це було до війни й ще навіть до його переїзду в Україну. Але закордонний паспорт громадянина Російської Федерації, якщо вірити цим документам, він отримав уже у 2016 році. Тобто тоді, коли вже два роки йшла російсько-українська війна”, – йдеться у тексті повідомлення.

Крім того, Стерненко перевірив дані кандидата у нардепи на сайті податкової. Інформація про російське громадянство Соколова підтвердилась.

Окрім того, Соколов є автором статті, написаної у 2008-му році, у якій підтримав російську агресію в Грузії.

На сайті партії “Слуга народу” відсутня біографія Соколова.

Водночас на сайті Всеукраїнської аграрної ради вказується, що кандидат до Ради є заступником голови організації, мета якої – сталий розвиток аграрного сектора України.

У списку партії Слуга Народу йде кандидат з російським громадянством. Це Михаил Соколов.І у 2016 році він отримав…

Gepostet von Сергій Стерненко am Samstag, 15. Juni 2019

Цікаве продовження історії з громадянином РФ Михаил Соколов, котрий намагається потрапити до ВР за списком партії Слуга…

Gepostet von Сергій Стерненко am Montag, 17. Juni 2019

 

Залишити відповідь