Канал, охорона, гроші: Роднянський розповів, як саме Зеленський залежить від Коломойського

Президента України Володимира Зеленського жодним чином не можна порівнювати з Рональдом Рейганом, крім того у нового українського лідера є критична залежність від олігарха Ігоря Коломойського.

Про це розповів у інтерв’ю Meduza відомий телепродюсер Олександр Роднянський.

“Він (Зеленський – Ред.), можливо, гетьманом-то і став, але у (владне – Ред.) коло ще не вийшов. Ще належить. Він ще все вислухає. І, звичайно, йому буде важко це переживати.

Відсутність політичного досвіду – його жахлива слабкість. Порівняння його з [голлівудським актором, який став президентом США Рональдом] Рейганом, фільм про якого “1+1″ показав за пару днів до виборів, -дитяче. Тому що Рейган був чиновником, довгі роки очолював колосальний за потужністю профспілку артистів Голлівуду, а потім двічі губернатором найбільшого штату США Каліфорнії, і тричі були спроби балотуватися в президенти. Тобто це колосальний досвід адміністративно-політичного життя.

Звичайно, він [Зеленський] жодним чином не Рейган. І у нього немає розуміння величезного кола найважливіших питань життя країни”, – заявив Роднянський.

На його думку, Зеленський таки стане “головним”.

“Але з Коломойським домовитися, повірте, – серйозна проблема. Він Коломойському винен. Ну як? Слухайте: канал, гроші, охорона”, – додав Роднянський.

Залишити відповідь