Мінкультури України виключило російського актора Добронравова зі списку осіб, що загрожують нацбезпеці країни

Міністерство культури України виключило російського актора Федора Добронравова з переліку осіб, які створюють загрозу українській національній безпеці.

Згідно з оновленим списком Мінкультури від 14 червня, оприлюдненим на сайті міністерства, в цьому переліку немає російського актора Добронравова.

Перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці, складає Мінкультури України на підставі звернень Ради національної безпеки і оборони України, СБУ, Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення.

Нині до списку внесено 147 осіб.

22 листопада 2017 року стало відомо, що СБУ заборонила Добронравову в’їзд в Україну на три роки через поїздки до Криму.

Як повідомлялося, 27 березня Окружний адміністративний суд Києва визнав протиправним і скасував заборону СБУ на в’їзд до країни Добронравову, пізніше це рішення підтвердив і апеляційний суд.

Зокрема, визнано протиправними дії СБУ з підготовки довідки про наявність підстав для прийняття постанови про заборону в’їзду в Україну громадянинові РФ Добронравову. Відповідну постанову СБУ також визнано протиправною та скасовано.

Крім того, суд визнав протиправними дії спецслужби щодо звернення в Мінкультури України про внесення Добронравова до переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці, визнав протиправним і скасував цей наказ Мінкультури і наказ Державного агентства України з питань кіно в частині анулювання державних свідоцтв на право розповсюдження та демонстрування певних фільмів.

Залишити відповідь