Кандидата в депутати Тараса Шкітера відкликав “Голос” через невідповідність критеріям

З переліку кандидатів від партії “Голос” в одномандатних округах виключені два претенденти на депутатські мандати через заяви активістів про їхню невідповідність критеріям політсили.

Про це повідомляє прес-служба “Голосу”.

Зокрема, зазначається, що журналісти руху “Чесно” надали докази того, що кандидат у Волинській області Тарас Шкітер (висувався по округу №22) був пов’язаний із діяльністю партії “Український вибір” Віктора Медведчука у Луцьку.

“Ці факти суперечать принципам, якими партія “Голос” керується при виборі всіх без виключення кандидатів”, – заявили у політсилі і закликали і в подальшому повідомляти про випадки недоброчесності.

“Є червоні лінії, які ми не перетнемо. Зокрема — це приналежність до проросійських сил або співпраця з ними. Для нас це неприйнятно. Ми виступаємо за європейське майбутнє України, а ці люди схилялися до зворотного вектора”, — прокоментувала антикорупційна активістка Олександра Устінова, №5 у виборчому списку “Голосу”.

Нагадаємо, 10 червня Тарас Шкітер на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, що у зв’язку х тим, що на нього вилили тонни бруду, можливо він не братиме участь у виборах від партії “Голос”.

Залишити відповідь