Тарас Шкітер не реєструватиметься кандидатом в народні депутати

У зв’язку з тим, що на кандидата в народні депутати по Луцьку Тараса Шкітера вилили тонни бруду, можливо він не братиме участь у виборах від партії “Голос”.

Про це Шкітер написав на своїй сторінці у Фейсбук.

“Не встиг я заявити, що йду в політику, як на мене вилилися тонни бруду, звинувачували у непатріотичності та недостатній любові до України. Запевняю: це відверто маніпулятивна, та брехлива інформація!Проте не шкодували грошей і сил ті, хто не хоче приходу до влади молодих політиків. Тому ця брехня так широко розійшлася просторами інтернету, що для її повного спростування потрібно багато часу. А його зараз немає…Тому я ухвалив нелегке, але відповідальне рішення. Зараз я не подаватиму документів для реєстрації кандидатом від партії “Голос”, щоби брехлива інформація не зашкодила Святославу Вакарчуку та його команді на прийдешніх виборах”, – написав Тарас.

Тому, можна припустити, що по виборчому округу №22 (Луьцк) від його команди буде балатуватися депутат Луцькради Андрій Покровський, з яким Шкітер спрівпрацює декілька років в декількох проектах.

Нагадаємо, у суботу, 8 червня, Святослав Вакарчук представив кандидатів у Раду від партії “Голос”. По Луцьку від цієї партії висунули Тараса Шкітера.

Друзі! Не встиг я заявити, що йду в політику, як на мене вилилися тонни бруду, звинувачували у непатріотичності та…

Gepostet von Taras Shkiter am Montag, 10. Juni 2019

Залишити відповідь