Зеленський фактично закликав Росію зайти на Донбас і взяти під контроль бойовиків

Президент Володимир Зеленський заявив, що артилерійські обстріли поблизу Новолуганського в ніч проти 7 червня, внаслідок яких двоє українських військових загинули, а восьмеро отримали поранення, свідчать про втрату Росією контролю над найманцями.

Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента.

Президент висловив співчуття родинам загиблих і заявив, що на дипломатичному рівні Україна й надалі наполягатиме на припиненні вогню та звільненні полонених.

“Кричуще порушення Мінських угод – застосування артилерії – свідчить, щонайменше, про часткову втрату управління та контролю над найманцями. Ми сподіваємося, що російська сторона відновить контроль над цими підрозділами”, – заявив він.

За його словами, обстріли українських військових – очевидна спроба вкотре зірвати процес перемовин щодо припинення вогню.

“Хоч би хто віддав наказ – Збройні сили України відповідатимуть жорстко та відповідно до ситуації. А на дипломатичному рівні наша позиція про необхідність припинення вогню та звільнення полонених залишиться твердою та незмінною”, – заявив Зеленський.

За два тижні президентства Володимира Зеленського на Донбасі загинуло 12 українських воїнів.

Президент України Володимир Зеленський вважає, що артилерійські обстріли поблизу Новолуганського на Донеччині та інших…

Gepostet von Адміністрація Президента України am Donnerstag, 6. Juni 2019

Залишити відповідь