Головне – це спокій в місті

Спільна робота уряду і депутатського корпусу дає позитивні результати. Чергові кошти по напрямку соціально-економічного розвитку надійшли в Луцьк 7 червня 2019 року. На звернення ГУНП у Волинській області до народного депутата Лапіна Ігоря  щодо сприяння ремонту приміщень опорних пунктів, які знаходяться в Луцьку, згідно розпорядження КМУ від 5 червня 2019 року №365-р, виділено 401 тисяча 811 гривень.

«Головне – це спокій в місті і нормальні умови праці. Це ще один крок для безпеки міста», – прокоментував Лапін  сьогоднішні надходження коштів.

Для  капітального ремонту приміщень поліцейської станції №1 Луцького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області на проспекті Відродження виділено 199 тисяч грн..

Для капітального ремонту приміщень поліцейської станції №1 Луцького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області на проспекті Відродження -202 тисячі 811 гривень

Нагадаємо, 1 мільйон 200 тисяч на програму “Безпечне місто” уряд за наполяганням народного депутата Лапіна Ігоря виділено минулого року. Ці кошти також будуть використанні цьогоріч. За дорученням Луцькради програмою опікується Юлія Сиротинська.

Залишити відповідь