Повернутий Зеленським Кучма в ТКГ в Мінську запропонував зняти економічну блокаду з ОРДЛО

У середу, 5 червня, в Мінську відбулось засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

Голова держави Володимир Зеленський повернув на посаду керівника української делегації на переговорах щодо Донбасу Леоніда Кучму. Саме Кучма, під час засідання запропонував зняти економічну блокаду з ОРДЛО.

Народний депутат Андрій Левус переконаний, що це перші кроки для впровадження угод за російським сценарієм. По це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

“Зняти економічну блокаду і перестати стріляти у відповідь. І це лише перші кроки ЗЕ на шляху до “миру за будь-яку ціну”. В наступному парламенті їм буде необхідна конституційна більшість для впровадження мінських угод за російським сценарієм. Саме тому вони так поспішають з виборами і призначеннями. Всупереч Конституції. Думаю нам слід дбати саме про це, щоб за передвиборною метушнею не проґавити державу”, – написав політик.

Зняти економічну блокаду і перестати стріляти у відповідь. І це лише перші кроки ЗЕ на шляху до "миру за будь-яку ціну"….

Gepostet von Андрій Левус am Mittwoch, 5. Juni 2019

Залишити відповідь