Заява про участь Хомчака в «Мінську» може коштувати Зеленському дуже дорого, – Лапін

Коментуючи виступ Президента України у Брюсселі, Ігор Лапін зауважив, що позитивним моментом можна назвати те, що Володимир Зеленський підтвердив курс України до НАТО. Водночас нардеп звернув увагу на іншу заяву Зеленського, яка, за його словами, може дуже дорого коштувати Україні.

Про політик сказав в ефірі телеканалу ZIK.

«Йшла мова про керівництво Генштабу, про його зміну та про те, чи буде співпраця з НАТО. Також було озвучено, що завтра в Мінську має бути пан Хомчак. Чесно кажучи, я не знаю, чи пан Хомчак в курсі, що завтра він має бути у Мінську, але це було озвучено.

Та якщо це була помилка з боку Президента, то ця помилка може коштувати дуже дорого. Зараз це підхоплять російські ЗМІ, а якщо Хомчак не приїде, то потім казатимуть, що Президент пообіцяв», – підкреслив Ігор Лапін.

Народний депутат застеріг, що слабка дипломатична підготовка й некоректні політичні висловлювання можуть негативно відбитися на державі Україна.

«І якщо не виправити цю помилку вже, миттєво, ще до закінчення зустрічі, то це дуже швидко розійдеться. Богу дякувати, що не було нічого сказано про референдуми», – прокоментував Ігор Лапін.

Читайте також: Зеленський звернувся до Росії та окупантів з приводу загострення конфлікту на Донбасі

Нагадаємо, у вівторок, 4 червня Президент України Володимир Зеленський прибув до Брюсселя з дводенним візитом.

Під час спільного брифінгу з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столте

Залишити відповідь