У Луцьку проведуть йогу «Дихай вільно у світі без тютюну»

30, 31 травня та 1 червня у 9 містах України відбудеться масовий захід – йога «Дихай вільно у світі без тютюну», присвячена  Всесвітньому дню без тютюну, який відзначається щороку 31 травня. Організаторами події є Центр громадського здоров’я МОЗ України, громадська організація “Життя” та регіональні центри громадського здоров’я. Партнери заходу – Всесвітня організація охорони здоров’я, Мiнiстерство молоді та спорту України, Київський міський центр громадського здоров’я, Avatar Yoga Fest.

Цьогорічна тема Дня без тютюну – «Тютюн та здоров’я легень». Куріння та вдихання тютюнового диму є одними із основних ворогів наших легень.

Здоров’я кожної людини напряму пов’язано із способом життя. Дихати чистим повітрям без тютюнового диму, бути фізично активними, правильно харчуватися і не зловживати алкоголем – це ті прості речі, які допомагають кожній людині почуватися фізично та емоційно здоровими і щасливими.

У Луцьку йогу проведуть в суботу, 1 червня, в Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі України о 12.00 Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/…/1zfxjwG61ql_EfYxH4WiaSlTGZkV…/edit

А також йога «Дихай вільно у світі без тютюну» буде проведена в м.Києві, м. Житомир, м. Суми, м. Кропивницький, м. Рівне, м. Львів, м. Вінниця, м. Херсон.

Участь безкоштовна. Зареєстровані учасники отримають килимки для йоги (кількість килимків обмежена, їх отримають учасники, які першими зареєструвалися на захід).

Залишити відповідь