Під час патрулювання Луцька самооборонівця поранили в обличчя (фото)

Близько 3-ї години ночі з 25 на 26 травня під час патрулювання Луцька та забезпечення громадського порядку представнику групи швидкого реагування громадського формування “Самооборона Волині” Антону С. правопорушником було заподіяно тілесні ушкодження. Самооборонівцю під час виконання ним службових обов’язів було нанесено пошкодження у вигляді глибоких різаних ран.

Про це ІА “Волинське агентство розслідувань” повідомили власні джерела.

Відомо, що постраждалому в лікарні накладено десять швів на обличчі. Відкрито кримінальне провадження, правоохоронцями наразі відбувається кваліфікація дій зловмисника. Його особу встановлено. Крім того, з боку останнього пролунали погрози на адресу самооборонівців про можливість у близькому майбутньому застосування ним вибухових засобів.

Олександр Ніколайчук підтвердив дану інформацію: “Доки одна частина лучан вночі “тусить”, інша спокійно відпочиває, іноді й не дуже через п’яних та шумних дибоширів. Чергові ГШРи ГФ “Самооборони Волині” тим часом продовжують нести службу з охорони громадського порядку в Луцьку упродовж п’яти з половиною років поспіль. Наголошую, добровільно і на громадських засадах. Під час нічного чергування відбулася надзвичайна ситуація. Згідний, що лучани повинні знати про дану подію, щоб забезпечити громадський та журналістський контроль під час розслідування та при розгляді справи у суді”.

“За проявлену відважність вважаю, що було б непогано представити до відзнаки з боку правоохоронних органів”, – додав Ніколайчук.

Залишити відповідь