У НБУ порахували, у скільки сотень мільйонів доларів обійдеться українцям розпуск Ради

Розпуск Верховної Ради обійдеться платникам податків в 300-400 мільйонів доларів.

Про це на своїй сторінці у Facebook заявив перший заступник голови ради Національного банку України Тимофій Мілованов.

“З приводу розпуску парламенту – так, розпуск обійдеться платникам податків в 300-400 мільйонів доларів. Чому? Тому що тепер позичати доведеться під інші відсотки”, – написав він.

За словами Мілованова, у світі є передчуття глобальної економічної кризи. “Коли настане криза вартість грошей для України зросте в рази. Зараз ми беремо під 8-10% в доларах, а будемо під 30%. Тому макроекономічна стабільність, структурні реформи, технократичний уряд, та програма МВФ нам критично важливі. Не буде цього – взлетить гривня, звільнять людей, будуть закриватись бізнеси”, – пише заступник голови ради НБУ.

Він зазначає, що такі події вплинуть на невдоволеність людей. “Для того, щоб заспокоїти людей, доведеться робити посадки старої влади. Це сподобається суспільству. Але посадки не змінять економіку. Інвестицій, нових технологій, та робочих місць більше не стане. Через певний час, люди направлять свою злість проти нових Президента, Уряду та Ради. Буде хаос. Це досить реалістичний сценарій на наступний рік чи два”, – прогнозує він.

“Можливостей швидко запустити економіку немає. Важливо втримати макроекономічну стабільність, щоб зменшити ймовірність такого сценарію. І перестаньте слухати ФБ експертів з економіки. Краще подивіться відкриту розмову з Юрієм Городніченко вчора в Лаврський галереї.

Залишити відповідь