5 продуктів, які здатні поліпшувати травлення

Продукти, які рекомендуються лікарями для поліпшення травлення, можуть бути абсолютно не дорогими.

Про це йдеться на сайті ukrhealth.net.

Редиска. Її вживання ефективно оздоровлює мікрофлору кишечника, сприяючи підвищенню в ній концентрації корисних бактерій. Такий вплив редиски на кишечник забезпечується речовинами, що містяться в ній – полісахаридами арабіонгалактани. Крім того, редиска багата клітковиною, яка також надає сприятливий вплив на діяльність кишечника. Клітковини в редисці стільки ж, скільки в білокачанній капусті, і в 2,5 рази більше, ніж в кабачках.

Морква. Як і в редисці, в моркві містяться арабіногалактани, завдяки яким цей овоч діє на організм як природний пребіотик. Звичка гризти морквину – відмінна профілактика запорів і геморою.

Куркума. Фахівці радять з’їдати одну чайну ложку куркуми в день – ця пряність не тільки полегшує процес травлення, але також здатна заспокоювати печію, запобігати появі виразки та гастриту. Вчені виявили, що куркумін інгібує вироблення жирових клітин, а також покращує метаболізм вуглеводів, що призводить до зниження жирових відкладень після вживання хліба, макаронів, картоплі та інших вуглеводів.
Читайте також:  Як боротися зі здуттям живота: 10 домашніх засобів

Часник. Часник має здатність знищувати шкідливі бактерії, не впливаючи на корисні мікроорганізми в кишечнику. Завдяки цій властивості, його застосовують для лікування дизентерії, колітів і діареї. Також вживання часнику підвищує апетит, посилює виділення шлункового соку, допомагаючи засвоєнню їжі і володіючи болезаспокійливою і заспокійливою властивістю для шлунка.

Дика спаржа. У складі спаржі присутній інулін – пребіотик, який не руйнується і не перетравлюється, поки не досягне товстої кишки. Опиняючись в кишці, він покращує засвоєння поживних речовин, усуваючи алергію і знижуючи ризик розвитку колоректального раку. Також спаржа здатна допомагати в боротьбі з запорами і здуттям живота, корисна при виразковому коліті.

Залишити відповідь