Перший заступник глави СБУ Демчина подав у відставку

Перший заступник голови Служби безпеки України Павло Демчина подав у відставку. Демчина за час своєї роботи в СБУ став фігурантом декількох журналістських розслідувань.
Про це повідомив радник голови СБУ Ярослав Антонюк у Facebook.

Нагадаємо, 16 травня Окружний адмінсуд Києва дозволив Демчині не відкривати свою електронну декларацію.

Раніше в Центрі протидії корупції заявили, що президент Петро Порошенко таємним указом присвоїв звання генерал-полковника Демчині.

31 травня 2018 року вийшло розслідування журналістів програми «Схеми» «Вартовий корупції» в СБУ». У ньому йшлося про те, що Демчина, «перебуваючи під слідством, пішов на підвищення та обзавівся новим елітним майном».

У межах розслідування журналісти «Схем» також виявили, що родичі Павла Демчини, які проживають на Рівненщині, заселилися в елітні будинки, вартість яких неспівмірна з їхніми доходами. Сам чиновник заперечив свою причетність до зведення двох маєтків.

25 серпня 2017 року Порошенко присвоїв звання генерал-лейтенанта Павлу Демчині.

Також у 2017-му вийшло розслідування «Слідства.Інфо» — «Демчина з іншого життя»: таємні статки скандального заступника голови СБУ.

Після його виходу Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила провадження щодо Демчини через можливе незаконне збагачення Демчини, розслідування якого взяло на себе НАБУ.

Залишити відповідь