Джуліані: Зеленський оточений безсовісними людьми, яких варто було б просто вигнати

Адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джуліані заявив, що новообраний президент України Володимир Зеленський оточений людьми, яких варто було б просто вигнати.

Про це Джуліані заявив в ексклюзивному інтерв’ю журналісту Дмитру Анопченку, пише nv.ua.

За словами Джуліані, він дійсно збирався в Україну в понеділок-середу, але скасував поїздку, оскільки виявив, що обраний президент оточений людьми, у яких є історія нечесного ставлення до президента США.

 «Зокрема, мова йде про події в 2016-му році. Адже вони про це відкрито говорили! І обраний президент Зеленський зараз знаходиться в руках людей, які дуже серйозно виступали проти президента Трампа», – поскаржився Джуліані.

Адвокат вважає, що в оточенні Зеленського є деякі інші люди, у яких є недобрі наміри.

«Я говорю про тих, хто пов’язаний з Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим”, – уточнив Джуліані.

На думку адвоката, людина, яку обрали президентом країни, що є найближчим союзником США, “оточена людьми, яких варто було б просто вигнати”.

“Я знаю, наскільки ці люди безсовісні! Я не про обраного президента говорю, я про тих з його оточення, хто розгорнув кампанію проти президента Трампа…”, – підкреслив Джуліані.

Адвокат додав, що говорить від власного ім’я, і це не позиція уряду США.

На минулому тижні особистий адвокат президента США Рудольф Джуліані відмовився від анонсованого візиту в Україну і переговорів з новообраним президентом Володимиром Зеленським.

За словами Джуліані, в оточенні Зеленського є вороги Трампа, зокрема, це нардеп Сергій Лещенко. Саме Лещенко оприлюднив “чорну бухгалтерію” ПР, у якій фігурувало ім’я голови штабу Трампа Манафорта.

Це спровокувало серйозный скандал під час виборів та відставку Манафорта з посади голови штабу.

Сам Лещенко заявив, що Джуліані став жертвою дезінформації з боку генпрокурора України Юрія Луценка.

У відповідь Луценко заявив, що нардепу можуть повідомити про підозрув розголошенні даних досудового розслідування і анонсував виклик Лещенка до ГПУ.

Залишити відповідь