Інавгурація Зеленського буде з чорною стрічкою і поминальною свічкою на екранах ТБ?

Запропонована новообраним президентом Володимиром Зеленським дата інавгурації – 19 травня – збігається з Днем пам’яті жертв політичних репресій.

Так, згідно Указу Президента України № 431/2007 від 21.05.2007 – третя неділя травня (19.05.2019)  – День пам’яті жертв політичних репресій. Згідно чинного законодавства, в цей день необхідно під час телетрансляції розмістити зображення палаючої свічки. Окрім того, на екранах з’явиться чорна стрічка, як знак трауру.

«Ми хочемо проводити інавгурацію, щоб чорна стрічка була на телебаченні? Очевидно, цього не можна робити», – сказав народний депутат Микола Княжицький під час Погоджувальної ради, яка відбулась 13 травня.

Чи врахувала команда новообраного президента Зеленського, що при проведенні інавгурації 19 травня показ свята на ТВ проводиметься з траурною стрічкою і поминальною свічкою а перші фото Зеленського як президента, зроблені з екранів ТВ будуть зі чорною стрічкою і палаючою свічкою.

Нагадаємо, дату призначення інавгурації Президента приймає Верховна Рада України. В парламенті вже зареєстровано 5 постанов про проведення інавгурації

Залишити відповідь