Святкова літургія і відвідини військових: що робив Епіфаній на Волині.

10-го травня у Володимирі-Волинському митрополит Епіфаній очолив літургію у кафедральному соборі Різдва Христого, провів прес-конференцію для ЗМІ, взяв участь у покладанні квітів до меморіальної дошки загиблим Героям АТО та провідав 14-ту ОМБр, де освятив капличку на честь святого Володимира.

Нагадаємо, що дводенний візит Предстоятеля ПЦУ Епіфанія до Володимира-Волинського розпочався 9-го травня, пише ІА “Волиньпост”,

10-го травня о 9-ій ранку, у день пам’яті преподобного Стефана єпископа Володимир-Волинського, Митрополит Епіфаній у співслужінні запрошеного єпископату та духовенства очолив святкову літургію у кафедральному соборі Різдва Христового.

Після служби відбулася недовготривала прес-конференція. Митрополит Епіфаній відповів на 5-ку запитань журналістів.

Хресною ходою від собору Різдва Христового духовенство, представники влади, громадськість пройшли до площі Героїв міста, де поклали квіти до пам’ятника загиблим Героям АТО.

Пізніше предстоятель ПЦУ Епіфаній, митрополит Симеон та митрополит Михаїл, військові капелани та інші представники духовенства освятили капличку на території 14-ої ОМБр на честь святого Володимира. Для каплички військовим подарували ікону, а також передали копію Томосу. Митрополиту Епіфанію військові вручили військового з’єднання.

Залишити відповідь